+420 774 944 828Po-Čt 10.00-17.30, Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Servis Kontakty

Menu

Informace o nákupu

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě:

V případě, že jste spotřebitel, kupní smlouva je uzavřena komunikačními prostředky na dálku, máte právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Stejné podmínky platí i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na pobočce.

Při odesílání doporučujeme zboží pojistit proti případné ztrátě či znehodnocení přepravní službou.
Vracené zboží, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy, prosíme důkladně zabalte.
Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato.
Vracené zboží by mělo být ideálně vráceno spotřebitelem úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.
V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Po vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
Za datum vrácení je považován datum odeslání. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit kopii faktury, která potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás. Ideální možností je zaslaní vyplněného dokumentu Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (pdf, 357 kB) nebo Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (.doc, 17 kB)

Výměna zboží:

Chcete zboží pouze vyměnit za jinou variantu či velikost?
Postup naleznete zde: Nejčastější dotazy