+420 774 944 828Po-Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Technologie batohů Husky

Batohy značky Husky naleznete v kategorii Outdoor - batohy

V rámci nové kolekce Husky 2007 potěší každého vyznavače outdoorových aktivit celá řada novinek. Ani v případě sortimentu batohů, sportovních tašek a praktických ledvinek neváhá Husky radikálně inovovat a rozšiřovat svou nabídku tak, aby se v ní uspokojivě odrazily požadavky a přání co možná nejširšího spektra zákazníků.

Za pozornost rozhodně stojí nový sedmdesátilitrový batoh Supporter, nástupce velmi úspěšného modelu Mamut, s desetilitrovým, podle potřeby odnímatelným batůžkem – klíštětem, který se tak dá použít i samostatně, například ve městě, když si necháte Supporter v úschovně na nádraží. V nové, šedé barevné kombinaci najdete oblíbený expediční model Guzzle.

Řadu větších turistických batohů obohacuje Husky o dva modely, čtyřicetilitrový Granger a o pět litrů objemnější Gallivan. U obou batohů Husky použil velmi praktické, síťové řešení zádového ventilačního systému, které je jinak charakteristickým znakem řady cyklobatohů Husky.Nejvíce příjemných překvapení vás ovšem čeká u nabídky batohů nepostradatelných v městské džungli. V řadě City potěší školáky multifunkční batoh Street. S batohem Skate stráví spokojený den každý mladý fanoušek skateboardingu. Pro vyznavače in-lineového bruslení Husky připravil speciální model Skull. Kdokoliv, kdo neví kam s laptopem, si může vybrat z novinkových batohů Sierra a Stone, určených speciálně pro přepravu PC. Na trénink zas můžete pro změnu vyrazit s novou sportovní taškou Attack. Oproti tomu vytrvalostní běžci určitě ocení velmi praktickou “dokladovou” ledvinku Minor přímo na tělo. Zkrátka, Husky se snaží být o krok napřed i s batohem na zádech!

Technika batohů

Materiály batohů Husky
Při výrobě všech batohů klade Husky důraz na kvalitu použitých materiálů. Hlavní komory batohů Husky se převážně šijí z kvalitního Polyesteru. Proti oděru na nejvíce namáhaných částech batohu používá Husky osvědčený materiál Cordura (Invista). U novinek je většina přezek připevněna k tělu batohu materiálem Hypalon, který je vyhlášený svou výjimečnou pevností a odolností proti roztržení.

Detaily uchyceníI u batohů myslí Husky na promyšlené detaily, které zpříjemňují celkový komfort. Na uchycení drobné výzbroje každého turisty jsou batohy Husky vybaveny celou řadou upevňovacích přezek a popruhů. Takový je například i jednoduchý systém uchycení cepínu (viz obrázek). Na batohu Husky najde zkrátka každá součást vaší výzbroje své místo.

Dvoucestné zipy
Použité značkové dvoucestné zipy jsou charakterickým znakem kvality všech batohů Husky. Umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci se zipem v obou směrech. U vybraných modelů zvyšuje nepromokavost podél zipu speciální pogumovaná úprava.

Přezky
Značkové přezky Duraflex prokázaly svou kvalitu v praxi již mnohokrát. Jejich vysoká spolehlivost je důvodem, proč jsou použity u převážné většiny batohů Husky. Ve spojení s materiálem Hypalon (viz obrázek) vám budou sloužit dlouhá léta.

Pláštěnka
Příjemným doplňkem batohů Husky je integrovaná pláštěnka k ochraně celého batohu před deštěm, vyrobená z kvalitního nepromokavého Polyesteru. Najdete ji v praktické kapse na těle batohu. Rychlou manipulaci s pláštěnkou za deště usnadňuje gumové stahování.

Zádový systémAsi nejdůležitější část každého batohu tvoří jeho zádový systém. Základními požadavky na jeho správnou funkčnost jsou anatomické tvarování, odvětrávání a možnost individuálního seřízení ve všech směrech. Tyto kvalitativní požadavky se samozřejmě pro různé sportovní a outdoorové aktivity mění, a proto Husky nabízí různá řešení zádových systémů, která vždy odpovídají specifickým požadavkům konkrétního modelu batohu.

Doplňky popruhů
Početnou součást výzbroje můžete upevňovat nejen k samotné komoře batohu, ale můžete využít i přezek na hlavních anatomicky tvarovaných rameních popruzích (viz obrázek). Součástí popruhů bývá i praktická kapsa na mobil a příprava na vývod camelbacku.

Ventilace
Komfort užívání každého zádového systému značně ovlivňuje i řešení odvětrávání. Mezi batohem a zády člověka musí existovat otevřený prostor, který brání extrémnímu pocení při zvýšené námaze. Kvalitní řešení ventilace se samozřejmě u různých modelů liší, například u expedičního batohu a u malého cyklobatůžku. V rámci neustálého zkvalitňování všech svých produktů klade Husky i na tento problém zvýšený důraz.

Bederní a hrudní popruhy
K ideálnímu rozložení váhy plného batohu slouží bederní a hrudní popruhy. Jejich správným seřízením značně ulevíte vašim namáhaným zádům. Součástí výbavy hrudních popruhů je i praktická oranžová přezka (viz obrázek), která se v nouzové situaci dá použít jako píšťalka pro přivolání pomoci. Maličkost, která se vám může hodit.

Kapsa pro MP3 přehrávač
Odnímatelná nepromokává kapsa pro MP3 přehrávač potěší každého, kdo i při cestování rád poslouchá svou oblíbenou muziku. Spolu s ostatními úchyty výstroje ji najdete připevněnou k bedernímu popruhu. Husky opravdu dělá vše pro to, aby se i dlouhý trek stal příjemnou procházkou.Poslední změna: 07.06.2007-09:04:08