Prodejna opět plně otevřena Po-Pá: 10.00-18.00, So 9.30-12.00.

+420 774 944 828Po-Pá 10.00-18.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Fitness Cyklotrenažéry

Cyklotrenažér inSPORTline Alfan

NÁŠ TIP! Jste z Českých Budějovic? Při nákupu eliptického trenažéru, běžeckého pásu, rotopedu, cyklotrenažéru, posilovacího stroje či vibromasážního stroje v ceně nad 3 tisíce, zajistíme zdarma odbornou montáž a dovoz k vám domů naším technikem! Stačí na konci objednávky do poznámky napsat "montáž zdarma". Platí pouze pro doručení po městě České Budějovice a nejbližšího okolí.

Cyklotrenažér inSPORTline Alfan

Doprava zdarma
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 12240|Značka: Insportline

Domácí posila pro udržování kondice! Výkonný stroj v klasickém provedení s manuální úpravou zátěže, čidly tepové frekvence a nastavitelnou polohou sedla a madel.

od 29.05.2021

Č. Budějovice
e-shop
5 790 Kč s DPH

10+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0
  • Podobné

Cyklotrenažér inSPORTline Alfan:

Domácí posila pro udržování kondice! Výkonný stroj v klasickém provedení s manuální úpravou zátěže, čidly tepové frekvence a nastavitelnou polohou sedla a madel. Hledáš spolehlivý cyklotrenažér na domácí ježdění? Máš ho mít! inSPORTline Alfan nabízí stabilní konstrukci, polohovatelný rám a všechny základní tréninkové funkce – zároveň však spoléhá na manuální ovládání a nemusí se díky tomu zapojovat do elektřiny!

Hodnoty měřené při tréninku si budeš moct prohlédnout na jednoduchém displeji a díky čidlům v madlech si můžeš dokonce kontrolovat tep. Pod displejem najdeš také držák na tablet, díky kterému můžeš během tréninku surfovat po internetu nebo sledovat zajímavá videa.

Pro změnu zátěže stačí pouze pootočit regulačním knoflíkem a plynule tak zvolit vyhovující úroveň. Pokud budeš chtít zastavit okamžitě, pak knoflík stlačíš dolů a stroj bezpečně zabrzdí. Tento model je zkrátka stará dobrá klasika v moderním provedení - ideální na doma, kde se může zapojit celá rodina!

Klíčové vlasnosti:
stabilní trenažer vhodný pro domácí použití
nastavitelná poloha sedla a madel pro maximální přizpůsobení postavě
manuální nastavení zátěže
nouzová brzda
čidla tepové frekvence v madlech
jednoduchý displej, který zobrazuje naměřené hodnoty tréninku
držák na tablet
displej zobrazuje: čas, aktuální a celkovou vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci
napájení displeje: 2x AA baterie (součástí balení)

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole