+420 774 944 828Po-Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Sportovní potřeby Sportovní výživa Stimulanty a energizéry

Nutrend Enduro BCAA 120 kapslí

Nutrend Enduro BCAA 120 kapslí

-17%
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 8787|Značka: Nutrend

Nutrend ENDURO BCAA 120 kapslí. Komplex vybraných funkčních látek pro ochranu svalové hmoty, podporu výkonnosti a regeneraci.

do 6-8 dnů

Č. Budějovice
e-shop
340 Kč s DPH
410 Kč / Ušetříte: 70 Kč (-17%)

10+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0

Nutrend Enduro BCAA 120 kapslí:

Nutrend ENDURO BCAA 120 kapslí. Komplex vybraných funkčních látek pro ochranu svalové hmoty, podporu výkonnosti a regeneraci. Svým složením a obsahem je ideální pro vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty. Čistá krystalická forma BCAA v optimálním poměru 2:1:1 je v kombinaci s dalšími funkčními látkami (L-karnitin, L-karnosin, L-alanin).

ENDURO BCAA obsahuje 500 mg nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v jedné kapsli. Jednotlivé aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin jsou zde v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při a po vytrvalostní zátěži.
Čistá krystalická forma BCAA ve volné formě podporuje regeneraci svalové hmoty.

čistá krystalická forma BCAA v poměru 2:1:1
L-karnosin (podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalů v případě podání před tréninkem)
L-alanin
L-karnitin

BCAA představují až 35 % aminokyselin, které tvoří svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Navíc nadměrný katabolismus svalové hmoty způsobuje následný úbytek svalové hmoty a tím především pokles fyzické výkonnosti. Proto v organismu nastává přesně opačný děj, než při intenzivním tréninku očekáváte.


Proč právě poměr 2:1:1
Protože aminokyselina L-leucin je organismem využívána až v dvojnásobném množství oproti L-isoleucinu a L-valinu.Doporučené dávkování: před výkonem 6 kapslí (3 g BCAA) a 6 kapslí po výkonu. Při méně náročných aktivitách lze užít poloviční dávku - 3 kapsle před výkonem a 3 kapsle po výkonu. Doporučujeme kombinovat s produktem CYCLOX.

Složení:

L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), L-Carnitin tartrát, L-Alanin, L-Carnosin.
 

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole