+420 774 944 828Po-Pá 9.30-17.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Outdoor Stany Stany Family

Stan Coleman Rock Springs 4

Stan Coleman Rock Springs 4

-10%
Doprava zdarma

Katalogové číslo: 2735|Značka: Coleman

Stan Coleman Rock Springs 4. Rodinný stan pro 4 osoby s integrovanou podlážkou v předsíňkách. Přední východ je výborně vyřešen PVC oknem, pro pronikání světla a dobrý výhled.

vyprodáno

2 925 Kč s DPH
3 250 Kč / Ušetříte: 325 Kč (-10%)

Toto zboží bylo 07.05.14 definitivně vyřazeno z prodeje.
Ale nezoufejte, určitě pro vás najdeme jiný produkt.
Zkuste nejdříve použít horní vyhledávání, nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.

40+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0

Stan Coleman Rock Springs 4:

Stan Coleman Rock Springs 4. Rodinný stan pro 4 osoby s integrovanou podlážkou v předsíňkách. Přední východ je výborně vyřešen PVC oknem, pro pronikání světla a dobrý výhled. obal - rozměr : 20 x 62 cm

Univerzální, vysoce samonosný stan, stvořený pro partu 4 neposedných cestovatelů, kteří jen málokdy setrvávají dlouho na jednom, byť sebekrásnějším, místě. Konstrukce vychází z osvědčené koncepce: dva zkřížené pruty = kopule, třetí prut = tunelová předsíňka a chytrým předtvarováním prutů ji posunuje ještě k větší praktičnosti a dokonalému využití prostoru. Stan má 2 vchody a předsíňky. Pokud se jedna předsíňka, nejspíše ta větší, zarovná věcmi, zůstane vchod a předsíňka na druhé straně stanu volná pro pohodlné vstupování a vylézání. Dva vchody proti sobě, kryté tropikem, jsou současně zárukou dokonalého větrání stanu ve velkém horku. Pro lepší kontakt se světem má stan průhledné segmenty.

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole