+420 774 944 828Po-Čt 10.00-17.30, Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Servis Kontakty

Menu

Revoluční 7. generace koloběžky Kostka Tour Max G7

Pokud hledáte nejnovější a nejpokročilejší koloběžky na trhu, neváhejte a zkuste kompletně přepracovanou řadu Kostka Tour Max G7. Tyto koloběžky jsou vybaveny řadou inovativních novinek, které vám umožní ještě lepší výkon a komfort při jízdě.

Jednou z nejvýznamnějších novinek je pevná osa vpředu i vzadu o průměru 12 mm, což zaručuje lepší pevnost a tuhost konstrukce a výrazně zlepšenou ovladatelnost. Navíc se vám snadněji bude řídit. Ale to není vše, díky snížení hmotnosti v přední části a celkově o cca 400 gramů (v závislosti na modelu) budete mít snadnější akceleraci při odrazu, což znamená ještě rychlejší a pohodlnější jízdu.

Další novinkou je nová hliníková vidlice Kostka AERO, která zaručuje zvýšenou podélnou a torzní tuhost a dokonale ladí s rámovým profilem. A nejen to, polointegrované hlavové složení zaručuje tužší a přesnější uložení vidlice v rámu a polointegrovaná hlavová trubka vám umožní použít vymezovací kroužky pro zvýšení nášlapu nebo Tapered vidlice.

Navíc, s novým frézovaným představcem Kostka SK 2822 S2 v novém designu, optimalizovaným pro snížení hmotnosti o 15%, si budete moci užívat pohodlnější a stabilnější jízdu. A nezapomeňte na unikátní systém odnímatelných plovoucích koncovek Kostka Mag Ends v zadní části rámu pro pevnou osu, který zaručuje přesné uložení kola.

A co barvy? Vyberte si z nových metalických barev Magic Red, Magic Green, Magic Yellow, Magic Blue a Magic Grey, nebo si vyberte elegantní černou eloxovou úpravu. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu, vždy budete mít ergonomická řidítka Kostka Wings v broušené úpravě a silikonová madla pro pohodlnější úchop.

Tak neváhejte a užijte si ještě lepší a pohodlnější jízdu s novou řadou Kostka Tour MaxDatum aktuality: 24.04.2023-11:45:58