+420 774 944 828Po-Pá 10.00-17.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Servis Kontakty

Menu

Sportovní potřeby Vodní sporty Paddleboardy Příslušenství k paddleboardům

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash New k paddleboardu

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash New k paddleboardu

VÝHODNÁ CENA
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 11228|Značka: Aqua Marina

Určeno především pro paddleboardy velikostí 270-380 cm, nylonová manžeta, rychlé a jednoduché upínání. Délka cca 240 cm.

skladem 1 ks - může být zítra u vás

Č. Budějovice
e-shop
490 Kč s DPH

50+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0

Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash New k paddleboardu:

Určeno především pro paddleboardy velikostí 270-380 cm, nylonová manžeta, rychlé a jednoduché upínání. Délka cca 240 cm. Bezpečnostní lanko Aqua Marina Coil Leash je navrženo tak, aby kladlo minimální odpor při pádlování na klidných vodních plochách nebo otevřeném oceánu. Toto unikátní lanko poskytuje volnost pohybu a je ideální pro použití na paddleboardech vybavených D-kroužkem na zadní straně.
Bezpečnostní lanko také nazývané jako leash je základní bezpečnostní doplněk, který nesmí chybět při žádné vyjížďce na paddleboardu. Spojuje paddleboard s nohou člověka, který na něm jede. Přínosů má toto propojení hned několik - leash zabraňuje tomu, aby po upadnutí z paddleboardu prkno odplavalo pryč od majitele, rovněž chrání plavce v okolí paddleboardisty v případě, že by prkno odplavalo. Největším přínosem paddleboard leashe je ale záchrana života ve zhoršených podmínkách nebo při vysoké únavě paddleboardisty. Proto je všemi profesionály vřele doporučováno nevyjíždět na vodu bez kvalitního a dobře upevněného paddleboard leashe.

 

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole