+420 774 944 828Po-Čt 10.00-17.30, Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Servis Kontakty

Menu

Sportovní potřeby Vodní sporty Potápěčské brýle a šnorchly

Spokey CELEBES Sada na šnorchlování maska+šnorchl

Spokey CELEBES Sada na šnorchlování maska+šnorchl

výhodněji o 3%
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 13422|Značka: Spokey

Sada - maska + šnorchl pro potápění. Maska - brýle zesílené TG sklo - lícnice a pásek silikon - rám PC. Šnorchl - náustek silikon - trubka PVC. Šnorchl má spodní venti, koncovku ani-wave.

do 6-8 dnů

Č. Budějovice
e-shop
419 Kč s DPH

5+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0
  • Podobné

Spokey CELEBES Sada na šnorchlování maska+šnorchl:

Sada - maska + šnorchl pro potápění. Maska - brýle zesílené TG sklo - lícnice a pásek silikon - rám PC. Šnorchl - náustek silikon - trubka PVC. Šnorchl má spodní venti, koncovku ani-wave.
Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchlovací sady byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší!

Maska poskytuje ještě lepší viditelnost

Maska pro šnorchlování Spokey CELEBES je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a zajišťují dlouhé a uspokojivé používání. Její tvar a lícnice s páskem jsou vyrobeny ze silikonu, které se snadno a dobře přizpůsobí vašemu obličeji. Velké tvrzené sklo zvětšuje perspektivu a šířku viditelnosti pod vodou.

Ještě lepší přilnutí k obličeji díky silikonu

Masky Spokey jsou vyrobeny pomocí nejnovějších technologií. Jsou dobře utěsněné, což znamená, že se voda během potápění nedostane dovnitř a použití masky je tak opravdu bezpečné!

Šnorchl umožňuje pohodlné dýchání pod vodou

Šnorchl pro šnorchlování Spokey CELEBES je tou nejlepší volbou: je vyroben tak, aby se voda nedostala dovnitř. Tento šnorchl je ideální volbou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky šnorchlování. Navržen pro pohodlné a snadné dýchaní během šnorchlování. Šnorchl je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují dlouhé a uspokojivé používání.

Elastická spona usnadňuje připevnění šnorchlu k masce

Spodní ventil a anti-wave koncovka zabraňují vniknutí vody do šnorchlu během šnorchlování.

Výrazné barvy sady zviditelní každého uživatele, bude viditelný i z dálky

Pro úplné pohodlí při používání je vhodné se řídit doporučeními odborníků:
J
e důležité, aby maska byla ideálně přizpůsobena tvaru obličeje. Proto nejprve přiložte masku na obličej, a až poté upravte její velikost pomocí regulovatelného pásku.

Pro zajištění delší trvanlivosti masky, ji po každém použití důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Po usušení masku skladujte v chladu a chraňte před slunečním zářením.

A pokud chcete, aby vaše maska vypadala i po mnoha použitích stále jako nová, vložte ji do vlažné vody a přidejte citronovou šťávu. Ponechejte ji v takto připravené vodě několik hodin. Díky tomu bude silikon, který mohl mezitím změnit svou barvu, vypadat znovu jako nový!

URČENO:
Rekreační šnorchlování

Parametry:
maska:
sklo: tvrzené TG
rám: PC
lícnice: silikon
pásek: silikon, možnost regulace délky
šnorchl:
náustek: silikon
trubka: PVC
elastická spona usnadňuje připevnění šnorchlu k masce
spodní ventil a koncovka anti-wave

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole