+420 774 944 828Po-Pá 10.00-17.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Fitness Fitness příslušenství Posilovací pomůcky Posilovací doplňky

Spokey TWIN B II Dvojité posilovací kolečko modré

Spokey TWIN B II Dvojité posilovací kolečko modré

Katalogové číslo: 12910|Značka: Spokey

Dvojité kolečko k posilování; vhodné ke cvičení břišních, zádových, ramenních a hrudních svalů. Osvědčuje se i při rehabilitaci i korekčním cvičení.

skladem 1 ks - 5.12. u vás

Č. Budějovice
e-shop
129 Kč s DPH
189 Kč / Ušetříte: 60 Kč (-32%)

10+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0
  • Podobné

Spokey TWIN B II Dvojité posilovací kolečko modré:

Dvojité kolečko k posilování; vhodné ke cvičení břišních, zádových, ramenních a hrudních svalů. Osvědčuje se i při rehabilitaci i korekčním cvičení.
Posilovací kolečko Spokey Twin B II je perfektním doplňkem při silovém tréninku nebo pomocníkem při protahování těla.

KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY Speciální, ergonomické úchyty zaručují stabilní úchyt a během cvičení z rukou nevyklouzávají. Vhodné ke cvičení břišních, zádových, ramenních a hrudních svalů. Osvědčuje se i při rehabilitaci i korekčním cvičení. Kolečko nabízí mnoho možných cvičebních poloh. Cvičení s dvojkolečkem dokonale zlepšuje celkovou kondici. Velmi jednoduchá obsluha. Cvičení spočívá v ježdění kolečkem co nejdále dopředu a pak zase zpátky do výchozí polohy. Cvičit lze vestoje, vsedě i vkleče na kolenou.

TECHNOLOGIE Kolečko bylo vyrobeno z kvalitního, voděodolného materiálu, který nesaje vlhkost a pomáhá při udržení válce v čistotě. Díky ocelovým úchytům je životnost válce ještě delší. Kovová tyč má gumové ergonomický tvarované, neklouzavé rukojeti.

URČENO Dvojité kolečko je vhodné ke cvičení v domácím prostředí či v posilovně ZAPOJENÉ SVALY – svalstvo ramen – svalstvo zad – hrudník

Parametry:
materiál: ocelová konstrukce úchytu profilovaný protiskluzový válec lehce udržitelný v čistotě
průměr: 18,5 cm

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole