+420 774 944 828Po-Pá 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Koloběžky Koloběžky klasické Koloběžky do města

Koloběžka Kickbike Freeride

NÁŠ TIP! Při osobním odběru či zakoupení v naší prodejně je koloběžka kompletně smontována a seřízená pro jízdu.

Koloběžka Kickbike Freeride

Doprava zdarma
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 11255|Značka: Kickbike

Flexibilní koloběžka do města, na silnici i do terénu. Stroj pro děti i dospělé, jehož obratnost si zamilujete. Koloběžka série G4 s ocelovým rámem. Nosnost 90 kg. Kola 20"/12".

Zvolte variantu:

Č. Budějovice
e-shop
6 500 Kč s DPH

5+ zákazníků již u nás toto zboží zakoupilo

  • Popis
  • Poradna0
  • Podobné

Koloběžka Kickbike Freeride:

Flexibilní koloběžka do města, na silnici i do terénu. Stroj pro děti i dospělé, jehož obratnost si zamilujete. Koloběžka série G4 s ocelovým rámem. Nosnost 90 kg. Kola 20"/12". Díky své malé velikosti má výhodu pro jednoduché skladování a dopravu. Jízda do školy nebo práce, přibalit ji na aktivní dovolenou - nic není pro Freeride problém.
Koloběžka je již z výroby vybavena praktickým stojanem, blatníky, zvonkem a odrazkou, což nebývá u jiných značek obvyklé. Mnohdy se za tyto praktické doplňky doplácí nemalé sumy. 
Vhodná pro věk od 6let až do výšky postavy 180cm.

Kickbike Freeride rozměry
Historie koloběžky z Finska:
Koloběžky Kicbike pochází z dílny bývalého kardiochirurga, famozního orientačního běžce a milovníka jízdy na finské ledoběžce Hannu Vierikka. Aby si zajistil možnost trénovat i v letní sezóně tak si někdy kolem roku 1991 sestrojil svoji první koloběžku. Čímž do budoucna odstartoval velice úspěšnou cestu koloběžkovým světem. V průběhu let se Hannu přes přelomový Kickbike Milenium Racing, první sériově vyráběnou koloběžku s poměrem kolo 26"x16", propracoval až k dnešnímu stavu, kdy nabízí celkem třináct modelů koloběžek pro různá použití. Koloběžky mají svůj typický design, který je shodný pro všechny modely, kdy je rámová trubka ohnuta z jednoho dílu a je na ni navařena pouze hlavová trubka, stupátko a zadní vidlice. Jednoduché a zároveň geniální… Úspěšná konstrukce prověřená statisíci kilometry jízdy. Navíc od roku 2007 je kompletně celá serie MAX vyráběna z hliníku. Což samozřejmě zajišťuje nekompromisní tuhost a lehkost rámu. Pro zachování příznivé ceny zůstala i ocelová serie G4.
Zakoupením koloběžky Kickbike se také podílíte na vytváření tohoto užasného příběhu. Proto tato koloběžka nesmí chybět ve stáji žádného správného koloběžkáře.


Užitečné info: Jaké koloběžky lze předělat na elektro? Podívejte se na naše realizace.


Koloběžka Kickbike Freeride - soubory ke stažení:

Návod

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole

Podobné produkty

Koloběžka Kostka Street Fun Kid G5

Dětská koloběžka s nafukovacími koly vhodná pro malé závodníky a závodnice od 4 let. Několik barevných variant.
do 3-5 dnů
4 499
varianty
doprava zdarma