+420 774 944 828Po-Pá 10.00-18.00

CZ SK

Info o nákupu Recenze Kontakty

Menu

Elektrokoloběžky Elektrokoloběžky skládací Elektrokoloběžky skládací motor 250 W

Elektrická koloběžka inSPORTline Futurisco

Elektrická koloběžka inSPORTline Futurisco

-24%
Doprava zdarma
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 12345|Značka: Insportline

Lehká skládací elektrokoloběžka s rafinovaným designem, nastavitelná výška řídítek, přední i zadní světlo.

Zvolte variantu:

Č. Budějovice
e-shop
12 990 Kč s DPH
16 990 Kč / Ušetříte: 4 000 Kč (-24%)
  • Popis
  • Poradna0

Elektrická koloběžka inSPORTline Futurisco:

Lehká skládací elektrokoloběžka s rafinovaným designem, nastavitelná výška řídítek, přední i zadní světlo.

Elektrická koloběžka inSPORTline Futurisco redefinuje design skládacích elektrokoloběžek. Její nápadité elegantní tvary zaujmou už na první pohled. To ovšem nic neubírá na samotné funkčnosti...

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

Jednoduché složení, kompaktní rozměry a lehoučká (skoro) jak pírko

...s nízkou hmotností 10 kg lze stroj rychle a snadno složit včetně řídítek, jednoduše a bez větší námahy přenášet, uložit do zavazadlového prostoru auta nebo bez problémů převážet ve vlaku či autobuse.

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

Stojánek? Ale kdeže!

Pokud s koloběžkou pouze na chvíli zastavujete, není potřeba složitě hledat a "nakopávat" stojánek. Spodní část rámu je vytvarována tak, že koloběžka stojí při částečném sklopení.

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

Komfort především

Jízdu na koloběžce zpříjemňuje odpružení pomocí předního tlumiče. Spolu s přední nafukovací pneumatikou se nemusíte bát kamínků, které koloběžka hravě překoná.

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

Vše pod kontrolou

Údaje o jízdě pak lze vyčíst z přehledného podsvíceného digitálního displeje. Krom akutální rychlosti a uražené vzdálenosti vidíte například i stav baterie nebo zvolený rychlostní stupeň. Výška řídítek, na kterých je displej umístěn, je snadno přizpůsobitelná různým výškám jezdců tak, aby se každý cítil při jízdě co nejpohodlněji.

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

Výlety i za šera - buďte vidět!

Dbalo se také na bezpečnost, koloběžka tak disponuje předním i zadním osvětlením. Můžete tak jezdit i po setmění. Zadní světla se navíc automaticky rozsvítí i při brždění. Brzda jako taková je kotoučová a je umístěna v zadním kole. Ovládána je pomocí páčky na řídítkách. Možnost dostat se do nepředvídaného smyku při brždění je minimalizována díky elektronickému ABS systému.

elektricka-kolobezka-insportline-futurisco

A ještě něco navíc?

Jistě! Z dalšího vybavení totiž určitě potěší protiskluzové gripy řídítek i samotného nášlapu. A aby byla výbava kompletní, nechybí ani blatníky, chránící před stříkající vodou a odlétávajícím prachem.

Tento trendový dopravní prostředek si zamilujete - bude skvělým parťákem na cestování po městě a dojíždění do práce či školy.

 

Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motoru 250 W
typ motoru bezkartáčový
maximální rychlost 25 km/h
rychlostní režimy 15/22/25 km/h
baterie Li-Ion 4,4 Ah, 36 V
dojezd na jedno nabití 12 km
čas pro plné nabití 2-3 h
brzdy zadní kotoučová s elektronickým ABS systémem, zadní nášlapná
pneumatiky přední nafukovací, zadní bezdušová
velikost pneumatik 8" (20,3 cm)
maximální nahuštění 5,6 bar / 80 psi
rozměry nášlapu 41 x 17 cm
výška nášlapu (horní) 10 cm
výška nášlapu (spodní) 6 cm
výška řídítek 92 - 108 cm
šířka řídítek 44 cm
osvětlení přední a zadní světlo, automatické brzdové
rozměry koloběžky 100 x 44 x 92 cm
rozměry složené koloběžky 95 x 17 x 38 cm
minimální doporučená výška jezdce 135 cm
nosnost 100 kg dle normy EN71, 110 kg dle dlouhodobého testování
hmotnost 10 kg
další vybavení skládací mechanismus, spodní tvar rámu fungující jako stojánek při částečném sklopení koloběžky, monochromatický podsvícený displej (napájený centrální baterií), přední tlumič, blatníky

Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, dodržování doporučené nosnosti udané výrobcem. Optimálního dojezdu také lépe dosáhnete, pokud budete koloběžce pomáhat odrážením, například při rozjíždění nebo do kopce.

Spotřebitel je při používání výrobku plně odpovědný za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích a za dodržování pravidel silničního provozu, zejména pak zákona č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích) a zákona č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu), případně za dodržování respektivních právních předpisů platících pro danou zemi.

Vložit dotaz

Poradna

Dotaz do poradny

Jménopovinné
E-mailpovinné
Komentářpovinné pole